Hannex
Wersje j?zykowe
  1. Wersja j?zykowa EN
  2. Wersja j?zykowa DE

Uczestnictwo w targach Interplas w UK



Jako specjaliści w dziedzinie lakiernictwa przemysłowego nieustannie doszkalamy się i uzupełniamy swoją wiedzę oraz umiejętności. Chętnie również bierzemy udział w różnego rodzaju eventach. Nic dziwnego więc, że pojawimy się na targach Interplas. Wiodąca w branży tworzyw sztucznych impreza w Wielkiej Brytanii zrzesza grono przedsiębiorców z przeróżnych zakątków świata. To już 70. edycja targów, gdzie kilkuset wystawców ma możliwość zaprezentowania swoich rozwiązań.

Targi Interplas 2021

Podczas targów Interplas w UK następuje wyczekiwana prezentacja najnowszych technologii, procesów produkcyjnych oraz usług niezbędnych dla sektora tworzyw sztucznych. Innowacyjne rozwiązania, produkty, maszyny oraz ciekawe koncepcje - wszystko to znajdziemy podczas eventu. Dodatkowo, na ekspozycji nie brakuje szerokiego wyboru maszyn do formowania i kształtowania wszelkiego rodzaju materiałów oraz urządzeń do automatyzacji procesów produkcji. Ponadto, podczas imprezy zawsze pojawia się szerokie spektrum technologii pomocniczych - oprogramowania, kontroli, obróbki powierzchni itp.

Interplas jako bezcenne źródło możliwości

Branżowa impreza odbywa się co 3 lata i jest to największe wydarzenie branży tworzyw sztucznych w UK. Odwiedzający mogą zapoznać się z nowinkami ze świata branżowego - zobaczyć nowe maszyny, materiały i technologie. Ponadto, wraz z wystawą odbywa się konferencja z udziałem ponad 30 prelegentów w branży oraz seminaria, warsztaty, a także inne wydarzenia. Impreza Interplas z roku na rok przyciąga coraz to większe grono zarówno odwiedzających, jak i wystawców. Tysiące kupców zebranych w jednym miejscu to grono potencjalnych klientów, gotowych wybrać oferowane na targach rozwiązania. To również cenne źródło współpracy z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Wydarzenie zapewnia możliwość prowadzenia rozmów z ludźmi z wielu branż oraz etapów cyklu dostaw. W Hannex każdego dnia chcemy być jeszcze lepsi niż wczoraj. Co więcej, chcemy spełniać oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających klientów i oferować najnowocześniejsze metody malowania przemysłowego. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na udział w targach Interplas 2021.